Nájdi kvalitu
Ochrana a sledovanie vozidiel
Zľava u poisťovní
S produktami CarLoc môže byť až 30%
Zásahové vozidlá
sú neustále pripravené kedykoľvek vyraziť a riešiť vzniknutú situáciu.
Vyskúšajte demo
lokalizácie vozidla. Prihláste sa pod ID "demo1" s hreslom "demo".

Na stránke sa momentálne pracuje ...


Carloc satelitné vyhľadávanie a monitorovanie vozidiel

 

 

Ako funguje Carloc?

 

CarLoc je systém satelitného vyhľadávania a monitorovania vozidiel. V prípade, že dôjde k odcudzeniu vozidla, tak že zlodej prekoná mechanické zabezpečenia a podarí sa mu s autom odísť, dôjde k aktivácii Carloc.

 

Okamžite sa odosiela signál o neoprávnenej manipulácii s vozidlom a non-stop dispečing. Nasleduje okamžitý výjazd, pričom dispečer okamžite kontaktuje majiteľa odcudzeného vozu aby autorizoval nutnosť zásahu.

 

Súčasne vyrážajú zásahové vozy Carloc a sledujú signál odcudzeného vozu. Zásahový tím firmy Carloc odcudzené vozidlo zaistí a odovzdá späť jeho majiteľovi.

Firemná kniha jázd Osobná kniha jázd
Novinky
05. Január 2011
Novinka na trhu - Carloc SOS
Carloc SOS je systém, ktorý informuje príslušné zložky o vašej dopravnej nehode, a tým chráni nielen vaše zdravie. Vaše vozidlo je pripojené na non-stop 24 hodinový dispečing, kde je dispečer v prípade dopravnej nehody alebo krádeže vozidla pripravený ihneď reagovať. [viac...]
23. Február 2010
Spúšťame nový web
Vitajte na našom novom webe. Carloc Slovakia je profesionál v oblasti satelitného vyhľadávania a monitorovanie vozidiel, s dlhoročnou skúsenosťou, stovkami spokojných klientov a radom úspešných zásahov.